Eski NBA oyuncusu Darius Morris'in ani ölümü, spor dünyasında şok etkisi yarattı. Michigan Üniversitesi'nin parlayan yıldızı ve Lakers tarafından yüksek bir umutla draft edilen Morris'in ölüm sebebi henüz açıklanmadı. 33 yaşındaki oyuncunun cesedi, Los Angeles'ta bulunduğunda, sevenlerini ve basketbol camiasını derin bir üzüntüye boğdu. Morris, Lakers'daki dönemiyle 132 maça çıkarak adını duyurduktan sonra farklı takımlarda da forma giymişti.

Eski NBA oyuncusu Darius Morris, 33 yaşında ölü olarak bulundu. Michigan Üniversitesi'nin eski yıldızı ve Los Angeles Lakers tarafından 2011 NBA Draftı'nda ikinci tur ikinci sıradan seçilen oyunculardan biri olarak hatırlanan Morris'in ölüm nedeni ailesi tarafından açıklanmadı. TMZ'nin haberine göre, Morris'in cesedi Los Angeles'ta bulundu.

Hatayspor, Ç.Rizespor Maçı Hazırlıklarını Sürdürdü Hatayspor, Ç.Rizespor Maçı Hazırlıklarını Sürdürdü

Morris, 2009-2011 yılları arasında Michigan Üniversitesi basketbol takımının gard pozisyonunda önemli bir rol oynadı. Lakers'da iki sezon boyunca 132 maça çıktıktan sonra, sonraki dönemlerde Philadelphia 76ers, Clippers, Grizzlies ve Nets gibi takımlar için de forma giydi.

Kaynak: Haber Merkezi