Millet iradesinin tecelli edeceği yer sandıktır

CHP Mersin Milletvekili Aday Adayı Mehmet Saydam, millet iradesinin tecelli edeceği tek yerin sandık olduğuna vurgu yaparak, milli iradenin sandığa düzgün bir şekilde yansıması için çalıştıklarını söyledi.

Editör:

Google News
 • Millet iradesinin tecelli edeceği yer sandıktır

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Milletvekili A.Adayı Mehmet Saydam, “seçim ve sandık güvenliğinin” önemine vurgu yaptı. Erdemli’de İlçe Başkanı Ahmet Dursen Şahin ve yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile seçim öncesi, seçim takvimi boyunca, seçim günü ve seçim sonrası yapılacak çalışmaları değerlendirdiklerini ifade eden Saydam, Cumhuriyet Halk Partisi’nin seçime hazır olduğunu vurguladı. Milli iradenin sandığa düzgün bir şekilde yansıması için sıkı bir çalışma yaptıklarını anlatan Saydam, şöyle devam etti: Amacımız ülkemizin ve toplumumuzun güvenlik içinde refaha, huzura ve her alanda çağdaşlaşmaya ulaşmasıdır. Millet iradesinin tecelli edeceği tek yer sandıktır.

  “Seçime hazırız”
  Seçimlerin adil, dürüst ve şeffaf bir şekilde gerçekleşmesini ve vatandaşlarımızın gönül rahatlığı ile sandığa gitmesini sağlamak amacıyla seçim güvenliği için gerekli çalışmalarımız sürüyor. Hedefimiz; bütün sandıklarda bir müşahit, bir sandık görevlisi yapabilmek. Cumhuriyet Halk Partisi olarak seçime hazırız. Halkın iradesine sahip çıkacağız Seçim ve sandık güvenliği konusunda Erdemli İlçe Örgütümüzün de çalışmaları sürüyor. Erdemli İlçe örgütümüzde, partililerimizle bir araya gelerek ‘seçim ve sandık güvenliği’ üzerine verimli bir toplantı yaptık. Gayretli çalışmalarından dolayı İlçe Başkanımız Ahmet Dursen Şahin ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum.”  Haberle ilgili daha fazlası:

  DİĞER HABERLER