Tarsus’ta Karayolu Trafik Haftası etkinlikleri kutlanmaya devam ediyor

2023 Yılı Karayolu Trafik Haftası Etkinlikleri kapsamında, Pakize Bayraktar İlkokulu bahçesine Trafik Dedektifleri Eğitim Parkı yaptırılarak Tarsus Kaymakamı  Kadir Sertel OTCU ve ilçe protokolünün de katılımıyla açılışı yapılarak, öğrencilerin kullanımına sunuldu.

 • Tarsus’ta Karayolu Trafik Haftası etkinlikleri kutlanmaya devam ediyor

  Ayrıca Şehit Jandarma Uzman Çavuş Ahmet Güngör Anaokulunun bahçesinde mevcutta bulunan trafik eğitim parkının trafik işaret ve levhaları ile zemin boyaları da güncellenmek suretiyle Tarsus ilçemizdeki tüm anaokulu öğrencilerimizin kullanımına açılmıştır.
  Tarsus İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği koordinesinde “Bu YoldaSana Çok Güveniyoruz” sloganı ile hafta boyunca sürücü ve vatandaşlarımızı bilgilendirici faaliyetlerinde bulunulmuştur. Tarsus Alışveriş Merkezi içerisinde ve halkın yoğun olarak bulunduğu bölgelerde hafta süresince stantlar açılarak tüm vatandaşlarımız eğitici ve bilgilendirici faaliyetlerde bulunulmuş ayrıca Tarsus İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Tarsus İlçe Emniyet Müdürlüğü
  koordinesinde ilçede bulunan okullardaki öğrencilere slayt sunum eşliğinde okul servis araçları, yaya geçitleri, trafik işaretleri, trafik kazalarının sebepleri hakkında eğitici ve bilgilendirici sunumlar yapılarak, öğrencilere çeşitli hediyeler dağıtılmıştır. Tarsus genelinde çeşitli etkinliklerle kutlanan Karayolu Trafik Haftasının sona
  ermesinin ardından da ilçe genelinde meydana gelen trafik kazalarının azaltılmasına yönelik yapılan çalışmaların yıl boyunca sürdürülmesine devam edilecektir. (haber merkezi)  Haberle ilgili daha fazlası:
  ARAMA
  BUGÜN İMECE
  SOSYAL MEDYA

  Gündem'den Altunok’tan geçmiş olsun ziyareti Altunok’tan geçmiş olsun ziyareti