Mansur Yavaş, Oğan’ı yalanladı

“Kemal Kılıçdaroğlu’ndan hiçbir talebim olmadı” diyen Sinan Oğan’ı yalanlayan Mansur Yavaş, “Hem de ’Tabanımı ikna etmek için kamuoyuna deklare edilmesi gerekir, aksi halde ikna edemem’ dediniz” diye yazdı.

 • Mansur Yavaş, Oğan’ı yalanladı

   

  Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı yardımcısı adayı Mansur Yavaş, Cumhur İttifakı’na destek açıklayan Sinan Oğan’ı yalanladı, Oğan’ın Kılıçdaroğlu’ndan makam talep ettiğini söyledi.

  ATA İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, Cumhur İttifakı’nın adayı Recep Tayyip Erdoğan’a desteğini açıklamasının ardından TRT’deki programa konuk oldu.

  Burada açıklamalarda bulunan Oğan, Millet İttifakı’nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan talebi olmadığını iddia ederek, “Kemal Kılıçdaroğlu'ndan hiçbir talebim olmadı. Seçimi kazanacağına dair hiçbir ikna edici bir şey kullanmadı” dedi.

  Oğan’ın bu sözlerine Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı yardımcısı adayı Mansur Yavaş’tan yalanlama geldi. Oğan’ın Kılıçdaroğlu’ndan makam talep ettiğini belirten Yavaş şunları söyledi:

  “Hayır @DrSinanOgan bey, Sn. @kilicdarogluk'dan makam talebiniz oldu. Hem de 'Tabanımı ikna etmek için kamuoyuna deklare edilmesi gerekir, aksi halde ikna edemem' dediniz. Cumhur İttifakı'ndan talebiniz olduğunu duymadık. Şimdi tabanınızı nasıl ikna edeceksiniz merak ediyorum."(HABER MERKEZİ)  Haberle ilgili daha fazlası: #sinanoğanimansuryavaş
  ARAMA
  BUGÜN İMECE
  SOSYAL MEDYA

  Gündem'den Altunok’tan geçmiş olsun ziyareti Altunok’tan geçmiş olsun ziyareti