Cumhur İttifakı'nın Yenişehir Belediye Başkan adayı Kenan Peker, seçim çalışmaları kapsamında Yenişehir'in Muğdat bölgesindeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, gerçek belediyecilik sözü verdi. Peker, "Yenişehir'e yenilik ve gerçek belediyeciliği getireceğiz" diyerek, Yenişehir için büyük planları olduğunu ifade etti.

Sosyal medya hesabından ziyaretlere dair görüntüleri paylaşan Peker, Muğdat Camii çevresinde bulunan vatandaşlarla ve esnafıyla yapılan sohbetlerden bahsetti. Bu buluşmalar sırasında, Peker gerçekleştirmeyi planladığı projeler hakkında bilgiler vererek, Yenişehir'e olan sevgi ve bağlılığını vurguladı.

"Bizim Yenişehir'e Sevdamız Var, Bizim Yenişehir'e Sözümüz Var" şeklinde konuşan Peker, seçim çalışmaları boyunca vatandaşların istek ve önerilerini dinleyerek, Yenişehir için hazır olduklarını belirtti. Kenan Peker ve ekibinin ziyaretleri, Yenişehir'deki vatandaşlar ve esnaf arasında olumlu bir etki yarattı ve belediyecilik anlayışında yeni bir sayfa açma sözü, yerel halk tarafından memnuniyetle karşılandı.

İlkbaharın Mücevheri: Kuzugöbeği Mantarı İlkbaharın Mücevheri: Kuzugöbeği Mantarı

G J Sc H H Ww A I5Ula

Kaynak: İmece Gazetesi