Kadri Duman

AK Parti Mersin Milletvekili Ali Kıratlı, Cumhur İttifakı'nın Yenişehir Belediye Başkan Adayı Kenan Peker ile birlikte Yenişehir ilçesine bağlı köyleri ziyaret ederek, yerel seçimler öncesinde halkla buluştu. Seçim çalışmaları kapsamında gerçekleşen bu ziyaretlerde, Cumhur İttifakı'nın yerel politikaları ve projeleri halka anlatıldı.

Beyoğlu'nda Arapça tabelalar kalkacak mı: Yeni Başkan Güney yanıtladı Beyoğlu'nda Arapça tabelalar kalkacak mı: Yeni Başkan Güney yanıtladı

Ali Kıratlı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Bekir Selvi, MHP Yenişehir İlçe teşkilatı ve diğer parti üyeleri ile birlikte Karahacılı Mahallesi'nin muhtarı Hasan Yılmaz'ı ziyaret ettiklerini ve mahalle kahvehanesinde halkla bir araya geldiklerini belirtti. Kıratlı, "Cumhur İttifakı Yenişehir Belediye Başkan Adayımız Sn. Kenan Peker, teşkilatımız ve MHP İlçe teşkilatlarımız ile birlikte mahalle kahvehanesini ziyaret ederek kıymetli hemşerimizle hasbihal ettik." ifadelerini kullanarak, bu tür buluşmaların önemine vurgu yaptı.

G I Q Mz S X U A Auuur

Kaynak: İmece Gazetesi