Toroslar Gençlik Merkezi Müdürü ve Liderleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü ile Buluştu Toroslar Gençlik Merkezi Müdürü ve Liderleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü ile Buluştu

Kadri Duman

Mersin İdman Yurdu'nun en büyük taraftar grubu olan "Kırmızı Şeytanlar", sosyal medya üzerinden tüm taraftarlara önemli bir uyarıda bulundu. İç saha maçlarında dört kez ihtar alındığını belirten grup, bir kez daha benzer olayların yaşanması durumunda takımın bir sonraki iç saha maçını seyircisiz oynamak zorunda kalabileceğini duyurdu.

Taraftarlara yönelik uyarılarını dört ana başlık altında toplayan "Kırmızı Şeytanlar", şu ifadeleri kullandı: "Küfür etme, ettirme!", "Olay çıkarma, çıkartma!", "Telefona bakma!", ve "Oturmama!" Grup, taraftarları maç sırasında tam anlamıyla destek olmaya ve tribünde aktif rol almaya çağırıyor.

Grup ayrıca, "Tüm stadı sahayı cehenneme çevirip galibiyeti alıyoruz!" sözleriyle, taraftarları olumlu ve coşkulu bir şekilde destek vermeye teşvik etti. Bu uyarı, taraftarların takıma destek olurken aynı zamanda kurallara uymalarının önemini vurgulamakta ve takımın daha fazla ceza almaması için birlikte hareket etmeleri gerektiğini hatırlatmaktadır.

Kaynak: Kadri Duman