Tuğçe Dokumacı

Mardinli Girimci İş İnsanları Derneği (MAGİİD) Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Aktaş liderliğindeki heyet, iş dünyasında işbirliği ve ortak projelerin önemine vurgu yapmak üzere Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği'ne önemli bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret sırasında, iki dernek arasında gelecekteki işbirliği projelerinin yanı sıra sektörel anlamda ortak çalışma imkanları ele alındı.

MAGİİD Başkanı Süleyman Aktaş, MESİAD'ın Mersin iş dünyasına sunduğu katkıları takdirle karşıladıklarını belirtti ve iki dernek arasında gerçekleştirilecek ortak projelerin öneminin altını çizdi. Aktaş, işbirliğiyle daha güçlü ve sürdürülebilir projelerin hayata geçirilebileceğini vurguladı.

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Gündoğdu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, iş dünyasında bu tür işbirliklerinin önemine vurgu yaptı. Gündoğdu, "İki dernek arasındaki bu tür ziyaretler ve işbirliği, iş dünyasının gelişimine önemli katkılar sağlayacaktır" dedi.

Turizm Sektöründe Fahiş Fiyat Artışı İddiaları Gündemde Turizm Sektöründe Fahiş Fiyat Artışı İddiaları Gündemde

Toplantıda, MAGİİD ve MESİAD arasında çeşitli sektörlerde işbirliği yapma imkanları, ortak projelerin yanı sıra gelecekte gerçekleştirilecek etkinlikler üzerinde de detaylı görüşmeler yapıldı.

Kaynak: Tuğçe Dokumacı