Daha önce çeşitli saldırılara maruz kalan Mezitli Belediye Başkanı ve Bağımsız Aday Neşet Tarhan, bu defa da rakibinin taraftarları tarafından çirkin söylemlerin hedefi oldu. Mezitli’de bir Belediye Başkan Adayının isminin olduğu kaşkolü eline alan holiganlar Neşet Tarhan için; “Zıpla zıpla zıplamayan Neşettir” ifadelerini kullandı. Sosyal medyadan paylaşılan görüntüler büyük tepki toplarken Başkan Tarhan yaşan bu olay karşısında kınama mesajı yayınladı.

Eş Başkanlar Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i Ağırladı Eş Başkanlar Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i Ağırladı

“Kimlerin Ne Amaçla Zıpladıklarını Biliyoruz”

Sosyal medyada yapılan saldırı karşısında sükunetini koruyan Başkan Tarhan, “Halkımız kimlerin ne amaçla zıp-zıp zıpladıklarını çok iyi biliyor. Maalesef sayelerinde spora, tribüne siyasetin nasıl sokulduğunu da gördük. Mezitli’de malum belediye başkan adayının taraftarları tarafından şahsıma karşı yapılan çirkin söylemleri şiddetle kınıyorum. Mezitli zıp-zıpçılara teslim edilmeyecek. Mezitli halkı gerekli cevabı sandıkta verecektir” cevabını verdi.

Kaynak: İmece Gazetesi