Kadri Duman

Çukurova Basketbol Takımı, sosyal medya üzerinden Mersin halkına ve taraftarlarına yönelik anlamlı bir mesaj yayımladı. Kulüp, Kadınlar Basketbol Süper Ligi ve EuroLeague Women’da gösterdikleri performansın ardında taraftar desteğinin büyük bir rol oynadığını vurguladı.

Kulübün mesajında, "Takımımızın mücadele ettiği Kadınlar Basketbol Süper Ligi ve EuroLeague Women’da taraftarı yanında oyuncuları atakta! Taraftarlarımızın Servet Tazegül Arena'da oluşturduğu atmosfer ve ambiyans takımımızı parkede daha güçlü oynamasını sağlayarak galibiyetimizin mimarı olmaya devam ediyor! Kazansak da beraber kaybetsek de beraber sizinle daha güçlüyüz büyük Mersin Taraftarı!" ifadeleri kullanıldı.

Mevlüt Ekmekci, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Programını Paylaştı Mevlüt Ekmekci, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Programını Paylaştı

Bu mesajla birlikte, Çukurova Basketbol Takımı, taraftarlarının kendilerine sağladığı destek ve motivasyonun önemine dikkat çekti. Takımın başarılarında taraftarların oluşturduğu atmosferin ve desteğin kilit bir faktör olduğu belirtildi.

çbk-1

Editör: Ceren İnan