Cumhuriyet Halk Partisi Mezitli Belediye Başkan Adayı Ahmet Serkan Tuncer, önceki dönem Mezitli Belediye Başkanı Uğur Yıldırım, Mezitli İlçe Başkanımız Ulaş Yılmaz ile birlikte Mezitli Emekliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Kamil Çetiner ve üyeleri ile sohbet eden Tuncer, “Emeklilerimizin haklarını korumak ve yaşamlarını kolaylaştırmak için bugün, yarın ve daima çalışmaya devam edeceğiz. Kadınıyla, çocuğuyla, genciyle, emeklisiyle gülümseyen Mezitli’yi birlikte inşa edeceğiz. Belediyecilik hizmetlerimizin merkezine değer olarak insanı, erdemi koyacağız. Vatandaşlarımızın mutluluğunu, refahını ve haysiyetini her şeyin önüne koyan hamiyetli, erdemli kadrolarla çalışacağız” dedi.

Ahmet Serkan Tuncer3

GÖNÜL SOFRALARINDA BULUŞTUK
Akşamda Seymenli Mahallesi’nde düzenlenen iftar programına katılan Tuncer, iftar öncesi ekmek pişiren kadınlarla sohbet etti. Tuncer, ocağın başına geçti, ekmek pişirdi.
Seymenli Mahallesi’ni mahallede yaşayanların taleplerini çok iyi bildiğini anlatan Tuncer, sorunları birlikte çözeceklerini belirterek, şunları söyledi: “Seymenli Mahallemizde gönül sofralarında buluştu. Vatandaşlarımız ile birlikte olmak, sevgi ve samimiyet dolu sohbetlerimizi paylaşmak benim için büyük bir mutluluktu. Sorunları katılımcı bir şekilde çözmeyi amaçlayan mekanizmaları hayata geçireceğiz. Her birinizin desteği ve dualarıyla, birlikte daha güzel yarınlara yürümek için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Ceyhan Belediyesi’nde 287 Kişi İşten Çıkarıldı Ceyhan Belediyesi’nde 287 Kişi İşten Çıkarıldı

Ahmet Serkan Tuncer-1

Kaynak: İmece Gazetesi