Cumhurbaşkanı Erdoğan: Birleşmiş Milletler katliama kör kalıyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Birleşmiş Milletler katliama kör kalıyor!

Koç Topluluğu, cumhuriyetin 100 yılı nedeniyle marka adını geçici süreliğine "Çok" yaptı. Koç Topluluğu’nun tüm iştirak ve markaları da “Çok” logosunu kullanmaya başladı. Topluluk'tan yapılan açıklamaya göre Kutlama iletişimi kapsamında hazırlanan filmin çekimleri 6 gün sürdü ve yaklaşık 2 bin oyuncu kamera karşısına geçti.

Koç Topluluğu'ndan yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Koç Holding ve topluluk şirketlerinin 2006’dan beri süregelen 10 Kasım Atatürk’ü Anma İletişimi'nin bu seneki senaryosu ile konuşan bir metin ve görsel dünyaya sahip 100. Yıl özelindeki iletişim çalışması; çağdaş, laik, demokratik cumhuriyetin öne çıkan değerlerini vurguluyor. Filmin mesajlarında ve görsel dünyasında; özgürlük, hayal gücü ve adalet vurguları birleştirici ve kapsayıcı bir üslupla yer alırken, Cumhuriyetin büyüklüğünün bunların mümkün olmasına olanak sağlaması nedeniyle cumhuriyetin öneminin altı çiziliyor.

"Cumhuriyetimizin 100 yıllık tarihinde hatırlanacak, kutlanacak 'ÇOK' şey var!"

Koç Holding; TV, dijital, radyo, sinema ve açık havayı kapsayan bütünleşik bir iletişim kampanyasıyla cumhuriyet coşkusunu 81 ile taşıyor. “Cumhuriyet’in 100 Değeri” projesiyle de 100 gün boyunca her gün bir Cumhuriyet değerini gündeme taşımaya devam ediyor. Cumhuriyet’in 100 yıllık tarihini ve kazanımlarını en iyi şekilde yansıtmayı amaçlayan proje ile Koç Holding, “Cumhuriyetimizin 100 yıllık tarihinde hatırlanacak, kutlanacak ÇOK şey var” mesajını vurguluyor."

Koç Holding’in 29 Ekim filmi, YouTube üzerinden izlenebiliyor.

Kaynak: Haber Merkezi