Türkiye Futbol Federasyonu Süper Kupa Finali öncesinde resmi bir açıklama yaptı. TFF'nin kulüp yetkilileri ile gerçekleştirdiği toplantı sürerken henüz kriz aşılmadı.

2022-2023 sezonunda Trendyol Süper Lig'i zirevede tamamlayan Galatasaray ile Türkiye Kupası'nı müzesine götüren Fenerbahçe'nin Suudi Arabistan'ın Riyad kentinde oynayacağı Süper Kupa finali öncesi pankart krizi yaşanıyor.

TAKIMLAR STADYUMA GİTMEDİ

Galatasaray, Avrupa'da 316. Maçına Çıkacak Galatasaray, Avrupa'da 316. Maçına Çıkacak

Süper Lig'in son şampiyonu Galatasaray ile Türkiye Kupası'nın son kazananı Fenerbahçe'nin karşı karşıya geleceği mücadele öncesi büyük belirsizlik söz konusu. TRT Spor'un haberine göre; Süper Kupa finalinde karşı karşıya gelecek iki takımın kafileleri, henüz konakladıkları otelden ayrılmadı.

8baf5fca07264a858eaf5e489ef46d0e

MİSAFİRLER GERİ DÖNÜYOR

Galatasaray - Fenerbahçe finalini izlemeye giden misafirlerin geri dönüş hazırlıklarına başladı.

TFF'DEN AÇIKLAMA

Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Kupa finali öncesi yaşanan kriz iddialarına ilişkin resmi açıklama yaptı. TFF'den yapılan açıklamada, "Süper Kupa Maçı Türk Bayrağımız huzurunda, 100. Yıl Kutlama Etkinlikleriyle, Şehitlerimiz için saygı duruşuyla ve sanatçı Norm Ender’in okuyacağı İstiklal Marşımız ile başlayacaktır. Bu konuda yapılan dezenformasyona itibar etmeyiniz." denildi. 

Kaynak: Haber Merkezi