Arda Güler ve Kenan Yıldız'dan sonra şimdi de Berkay Yılmaz... Avrupa'nın devleri peşinde Arda Güler ve Kenan Yıldız'dan sonra şimdi de Berkay Yılmaz... Avrupa'nın devleri peşinde

TFF Tahkim Kurulu, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un 45 günlük hak mahrumiyeti cezasını 21 güne indirdi. TFF'den yapılan açıklamada, Koç'un sportmenliğe aykırı hareketi ve hakem ile diğer müsabaka görevlileri hakkındaki açıklamaları nedeniyle verilen 45 gün hak mahrumiyeti ve 210 bin lira para cezasının, itiraz sonucunda 21 güne ve 100 bin liraya indirildiği belirtildi.

TFF Tahkim Kurulu, Başkanımız Ali Koç'a Sözcü TV'de yaptığı açıklamalardan dolayı verilen 45 günlük hak mahrumiyeti cezasını 21 güne, 210 bin liralık para cezasını ise 100 bin liraya indirdi.

TFF AÇIKLAMA YAPTI

TFF'den yapılan açıklamada, katıldığı bir programda sarf ettiği beyanlarda yer alan "sportmenliğe aykırı hareketi" ve "hakem ile diğer müsabaka görevlileri hakkındaki açıklamaları" nedenleriyle TFF Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından 45 gün hak mahrumiyeti ve 210 bin lira para cezasına çarptırılan Ali Koç'un itirazının incelendiği belirtildi.

Kaynak: haber merkezi