Tuğçe DOKUMACI

Vatan Partisi Genel Sekreteri Özgür Bursalı Mersin’e geldi. İl Binası’nda gerçekleştirilen buluşmada konuşan Bursalı, “31 Mart günü oyunuzu Vatan Partisi’ne verin, Vatan Partisine omuz verin ve Türkiye’nin yakın geleceğini kurtaralım” dedi. 

“BELEDİYELER HİZMETTEN UZAKLAŞIP ŞİRKETLEŞMİŞ”

Mevcut sistemin sonuna gelindiğini vurgulayan Vatan Partisi Genel Sekreteri Özgür Bursalı, “Türkiye’nin önündeki tüm problemler ancak üreterek aşılır. Vatan Partisi demek üretim demektir. Türkiye’nin sorunlarını çözecek kaynak var. Baş tacımız üretici olmazsa, faizci olursa kaynaklar oraya gider. O nedenle sistem bitti. Sistemin partileri bu sorunlara cevap üretemiyor. Vatan Partisi dışında hiçbir partide bu milletin sorununu çözecek program yok.” dedi. Türkiye’nin problemlerini çözmeden Adana’daki problemlerin de çözülemeyeceğini söyleyen Bursalı, “Türkiye’nin önünde çok köklü çözümler var. Belediyeler hizmetten uzaklaşıp şirketleşmiş. Kamu adına yapılacak bütün işler şirketlere verilmiş. Biz belediyelerimizde şirketleşmeyi reddediyoruz ve kamu bayrağını açıyoruz. Rant için değil halk için belediye anlayışı bizim sistem partilerinden temel farkımız. İnsanlarımız sadaka değil iş istiyor, üretim ve yatırım istiyor. Sadakacı partilere bu seçimde dur diyelim.” dedi. Vatan Partisi olarak alınlarının açık ve başlarının dik olduğunu söyleyen Bursalı, “Milletimize çözüm getiriyoruz. İnsanlarımızın önüne pırıl pırıl adaylar çıkarıyoruz. Akdeniz mahallemizden hem buradaki mahalle sakinlerimize hem de Adanamızın tüm mahallelerine sesleniyoruz. 31 Mart günü oyunuzu Vatan Partisi’ne verin, Vatan Partisine omuz verin ve Türkiye’nin yakın geleceğini kurtaralım” ifadelerini kullandı. 

“Vatan Parti̇si̇’ne Omuz Veri̇n” (3)

“TÜRKİYE’Yİ ÖZGÜRLÜĞÜNE KAVUŞTURALIM”

1. Uluslararası Çocuk Festivali başladı 1. Uluslararası Çocuk Festivali başladı

Türkiye’nin karşılaştığı her sorundan çıkması için Vatan Partisi’ne ihtiyacı olduğunu aktaran Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Ahmet Suseven, “Siyasi partilerin niteliğinde öyle bir düşüş var ki bu düşüş sloganlarına da yansıyor. Diğer adayların sloganlarına baktığım zaman kendimi ilkokul sınıf başkanı seçimlerinde gibi hissediyorum. Şimdi bir de Vatan Partisi’nin sloganlarına bakalım. ‘Rantçı sisteme son! Kamu hizmetinde devrim’ diyor. ‘Vatan Bütünlüğü ve Üretim Devrimi’ diyor. Şu sloganların esası her şeyi anlatmaya yetiyor.” dedi. Siyasi Partilerin arasındaki sınırların kalktığını belirten Suseven, “Sistem Partisi adayları bu parti aday göstermedi mi beni, başka partiye geçerim. O beni aday yapmıyor mu parasını verir başka yere giderim, oradan aday olurum diyorlar. Siyasi Partilerin programları kalmamış. CHP diye verdiği oy HDP çıkıyor. AK Parti diye verdiği Yeniden Refah çıkıyor. Millet kendi partisine oy veremez hale gelmiş. Sistem partilerinin sonu gelmiştir. Vatan Partisi ise kendinden, kadrolarından ve programından emindir. ” dedi. Vatan Partisi’nin belediyeciliğinde israf döneminin sonu ereceğini vurgulayan Suseven, “Seçim döneminde harcanan paralarla israf bitirilir. Uyuşturucuyla mücadele edilecek kaynaklar yaratılır, Adana’da sökülen narenciye ağaçları kurtarılır, Akdeniz mahallesinin arıtma sorunu çözülür. Vatan Partisi belediyeciliğinde bu sorunların hepsini çözeceğiz. Belediyeyi şirketlerin, mafyaların elinden kurtaracak ve hizmet makamı haline getireceğiz. Taşeronu bitireceğiz.” dedi. Halkı halk meclisleri kurarak yönetime dâhil edeceklerini söyleyen Suseven, “Sorunları milletimiz ile birlikte çözeceğiz. Aynı burada, Akdeniz mahallesinde olduğu gibi halk meclisleri kuracağız. Mahallede gezinen siyasi kabadayıların karşısına birlikte dikileceğiz. Gelin hem Vatan Partisi’ne oy verin hem de üye olun, Partimizi birlikte yönetelim ve Türkiye’yi özgürlüğüne kavuşturalım” şeklinde konuştu.

Muhabir: Tuğçe Dokumacı