Seda Sayan'ın ablası Nursel Sayan Yıldız'a estetik yaptırmak için gittiği bir klinikte yanlış müdahalede bulunuldu. Bunun üzerine Nursel Sayan, kardeşinden yardım istedi. Nursel Yıldız'a yapılan estetik operasyon sosyal medyayı salladı.

Yaptırdığı estetiklerle sık sık gündeme gelen ünlü sanatçı Seda Sayan yakın çevresine de yaptığı estetik telkinleriyle dikkat çekiyor. Sayan, son olarak ablası Nursel Yıldız'ın imdadına yetişti.

Esra Erol'da programının stüdyo şefi olarak çalışan Eda Gök'ün annesi olan Nursel Yıldız geçirdiği yanlış operasyon sonrası yüzünde deformasyonlarla karşılaştı.

Dilan Polat taklidi viral oldu! Olay paylaşım! Dilan Polat taklidi viral oldu! Olay paylaşım!

Yeni görünümünden hiç memnun kalmayan Yıldız, kardeşi Seda Sayan'ın kapısını çalıp yardım istedi. Nursel Yıldız kız kardeşi Seda Sayan'ın önerisiyle bir dizi estetik operasyonunu geçirdi. 

Estetik uzmanına giden Nursel Yıldız "Seda sana çok güvendiği için beni sana getirdi" derken operasyon sonrası bambaşka biri oldu. 

Seda Sayan'ın ablasının operasyondan sonraki son hali ise sosyal medyayı salladı. Nursel Yıldız, son hali için "Kendimi şu halimle muhteşem hissediyorum" dedi.

Kaynak: Haber Merkezi